Connect with us

Cilt Bakımı

Uzak Doğu Cilt Bakım Sırları

Uzak Doğu Cilt Bakım Sırları

Cilt en önemli giysi olduğuna göre bu cildi her daim taze tutmak ve kırışmasını önlemeye yönelik temizlik ve bakım yapmak gerekir. Bu alanda bir efsane olan uzak doğu cilt bakım sırları cildin ihtiyacı olan her türlü bilginin adresi olarak asırlardır tercih edilmektedir.

Her Türlü Ürün

Uzak doğu cilt bakım sırlarının ana kaynağı hayvansal, tarımsal ve organik olan gıda ürünlerinin belli oranda karışımları ile elde edilen kürlerin düzenli olarak cilde uygulanmasını içermektedir. Bu bilgi akışı nesiller boyu aktarılarak uzak doğuda uygulanmaktadır. Bu gıda ürünleri arasında, süt yoğurt, yumurta, baharat çeşitleri, tahıl, meyve ve sebzeler yer alır. Karışımların olmazsa olmazı ise yine doğadan elde edilen organik yağlar.

Hazırlanması Kolay

Nemlendirici, cilt kırışıklığını önleyici, cilte oluşan yara, siğil ve yanıklar, cilde parlaklık kazandıracak krem ve kürlerin tamamı bahsi geçen ürünlerin özel karışımları ile elde edilir. Bu krem ve jeller özellikle yüz kısmı ve cildin tamamına uygulanır. İçerisinde her hangi bir kimyasal olmadığı için yan etkileri olmaz. Hazırlanan kür temizlenen cildin üzerine güzelce yedirilir ve ortalama 20 dakika bekletilir. Ondan sonra cilt temiz ve ılık su ile yıkanır.

Uzak doğu cilt bakım sırları son derece ucuz maliyetlerle elde edilir. Ancak sonuçları mükemmel olur. Uzakdoğu cilt kürlerinden örnekleri internet ortamında mevcut ve uygulayabilmek mümkün.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı