Connect with us

Teknoloji

Samsung Galaxy Buds Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Samsung Galaxy Buds Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Samsung’un Galaxy S10 tanıtımında yer verdiği oldukça dikkat çekeni ürünü Apple’ın AirPods’una rakip Galaxy Buds bluetooth kulaklığı oldu. Samsung Galaxy Buds bluetooth kulaklığın ses teknolojisinin arkasında AKG markası bulunuyor. Cihazda bulunan çift mikrofon özelliği, her kulaklıkta bulunan bir iç mikrofon ve bir dış mikrofon aracılığıyla ortam sesini algılayarak gürültüyü azaltıyor, konuşmaları net bir şekilde aktarmaya olanak sağlıyor.

En belirgin özelliklerinden bir tanesi de bluetooth 5 desteği ile birlikte geliyor olması. Bu sayede bluetooth kuklığın telefon ile eşleşmesi anında oluyor, bu süre bir saniyeyi bile bulmuyor.

Galaxy S10 şimdi ters kablosuz şarj yani telefondan başka bir cihazı şarj etme özelliği ile Galaxy Buds kulaklığınızı S10 akıllı cep telefonu ile hız şarj edebilirsiniz.

Galaxy Buds’ın kasasına ek olarak, kasa USB-C portu üzerinden veya herhangi bir Qi uyumlu şarj pedi kullanarak kablosuz olarak şarj edilebilir.

Ve tabii ki, Airpod’ların aksine, Galaxy Buds’ın tasarımı kulaklarınızdan çıkan yabancı çıkıntılara sahip değildir. Yani Galaxy Buds kulaklık kulağınızda çok şık durur, çok az farkedilir. Sonuçta, Samsung’un Galaxy başarısı sonuçta ses kalitesine ve Bluetooth bağlantılarının verimliği ile Airpods kulaklıkları tahtından edecek gibi duruyor.

Türkiye Fiyatı 799TL olarak belirlendi.

Samsung’un bluetooth kulaklığı Galaxy Buds’ın Türkiye’de satış fiyatı 799 TL olarak açıklandı. Samsung’un en büyük rakibi olan Apple’ın bluetooth kulaklığı AirPods’un ise Türkiye’de satış fiyatının 1199 TL olduğunu bilmekte fayda var.

Sonuç itibariyle Samsung Galaxy Buds bluetooth kulaklık üstün özellikleri ve fiyatı ile Apple AirPods bluetooth kulaklıkları tahtından edecek gibi gözükmekte.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı