Connect with us

Teknoloji

PUBG Mobile Dilini Nasıl Değiştirebilirsiniz?

PUBG Mobile Dilini Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Çok kısa bir süre önce mobil cihazlarda yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan aksiyon oyunu PUBG, Türkçe dil destekleri ile içerisinde dahil eden bir güncelleme yayınladı. Bazı Android ve iOS cihazlarda bulunan sorunlar gelen şikayetleri üzerine giderildi. Peki merak edilen pubg mobile dilini nasıl değiştirebilirsiniz? sorusunu detaylı bir şekilde inceleyelim.

Pubg Oyunu

Dünya geneline bakıldığında etrafı kasıp kavuran oyun Pubg (PlayerUnknown’s Battlegrounds) ismi ile mobil platforma yüklenir yüklenmez birçok ülkede en çok indirilen oyunlar arasında yerini aldı. 120 oyuncunun paraşütle inerek, araçları, silahları ve malzemeleri 65km2’lik alanda tarayıp bularak, zafere ulaşabilmek için kıyasıya mücadele ettiği PUBG Mobile cihazlarda artık Türkçe dil seçeneği ile yüklenmiş bulunuyor. Bu oyun birçok akıllı cihaz kapsamında stabil bir şekilde oynanabilecek.

Türkçe Dile Çevirme İşlemi

Türkçe dil desteği oyununuz içinde yer almıyorsa uygulamayı indirme bölümüne giriş yaparak oyunu güncellemeniz gerekiyor. Güncelleme işleminden sonra diller bölümünden kolaylıkla Türkçe dil seçeneğini seçerek oyunu Türkçe diline çevirebilirsiniz. Oyun içerisinde yapılan diğer değişiklikler şu şekilde; Tayca, Almanca, Endonezce, Çince, İspanyolca, Fransızca, Portekizce ve Türkçe dil paketleri eklenmiş oldu.

Facebook kullanan kişiler için oyun içerisinde simge değiştirme imkanı eklendi. iOS sürümlerinde çeşitli düzeltmeler gerçekleştirildi. Grafik sorunu ile karşılaşan kullanıcılar için Android cihazlarda grafik motoru stabil hale getirilerek olası sorunlar ortadan kaldırıldı. Bu sayede kullanıcıların daha kolay bir oynama imkanı verildi.

Okumaya devam et
Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı