Connect with us

Teknoloji

PUBG Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Son zamanların en çok beğenilen ve oynanılan oyunu PUBG, mobil versiyonu ile çoğu kullanıcıyı kendine bağlamıştır. Bu oyunu hem bilgisayardan hem de telefon ve tabletiniz ile oynayabilirsiniz. Bazı oyuncular PUBG Mobile versiyonunu oynamayı tercih etmekte ve bilgisayarlarında oynamak istemektedirler. Peki pubg mobile bilgisayardan nasıl oynanır?

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli oyunun kısaltmış halidir. Çıktığı günden bu yana çok fazla ses getiren oyun önceleri sadece bilgisayarlardan oynanabilen oyunu şuan akıllı telefonlar, tabletler ve konsollar ile oynanabiliyor. Çoklu oyuncu desteğine sahip oyunda silahsız ve zırhsız olarak uçaktan paraşüt yardımı ile iniş yaparak başlıyorsunuz. Daha sonra amacınız etraftaki silahları, zırhları ve diğer eşyaları toplamak, önünüze gelen kişileri öldürmek oluyor. Her oyunda 100 kişi vardır ve hiç kimse birbirine acımaz. Oyundaki amacınız herkesi öldürmek ve hayatta kalmaktır. Saklanarak kazanmayı düşünmemelisiniz. Çünkü oyunda merkeze kadar daralan bir gaz çemberi vardır ve siz istemeseniz bile sizi savaşın ortasına doğru sürükler.

PUBG Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanılır?

Pubg Mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için çok basit bir yöntem vardır. İlk önce bilgisayarınıza Nox Player adlı uygulamayı indirmelisiniz. Bu uygulama Google Play Store mağazasına giriş yapmanızı sağlayacaktır. Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra mağazadan oyunu indirebilirsiniz. Daha iyi bir oyun için ping ve lag sorunlarının olmaması gerekir. Eğer lag ve ping sorununuz varsa Avrupa veya Asya sunucusunu seçmeyi unutmayın. Konum olarak daha yakın olduğu için ping veya lag sorununuz olmayacaktır.

Okumaya devam et
Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı