Connect with us

Sağlık

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Gülüşlerinizin önemli bir parçası olan dişlerinizin bakımlı ve temiz olması büyük rahatlık yaşamanıza olanak tanır. Bunun için evde diş beyazlatma yöntemleri konusunda bir takım bilgilere sahip olmak gerekir. Evde pratik bir şekilde uygulayacağınız teknik yöntemler sayesinde beyaz dişlere ve gülüşlere sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı yollar ile dişlerinizin beyazlamasına olanak tanıyan malzemeleri kullanarak başka bir yardım almanıza gerek kalmadan hemen sonuç almaya başlayabilirsiniz.

Kabartma Tozu

Dişlerinizin daha beyaz olmasını sağlamak adına ilk olarak yararlanacağınız malzemelerin başında kabartma tozu gelir. Kabartma tozu ile limonu karıştırdıktan sonra dişlerinize uygulamanız büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca yine kabartma tozu ile hindistancevizi yağı da aynı şekilde sonuç verecektir. Bir başka öneri ise kabartma tozu ile elma sirkesinin karıştırıldıktan sonra dişe kullanılmasıdır. Hemen etki etmesini beklemek yanlış olur. Hayatınızın bir parçası ve rutini haline getirmek daha iyi sonuçlar alınmasına olanak tanır. Bunun için uzun süreli şekilde kullanmaya çalışmalısınız.

Diğer Yollar

Dişlerinizin daha beyaz olması için ilk olarak yapılması gereken kabartma tozu seçeneklerini denemek olmalıdır. Ardından başka seçenekler ile de devam edilebilir. Bunlar arasında ilk sırada zerdeçal gelir. Zerdeçal kullanmak da diş beyazlatmak konusunda son derece etkilidir. Kullananların oldukça olumlu yorumları vardır. Muz kabuğu için de aynı durum geçerlidir. Muzun içi kadar dışının da faydalı olduğu unutulmamalıdır. Muzun kabuğunun hem içi hem de dışı rahatlıkla diş beyazlatmak için kullanılabilir. Bu yöntemler hemen etki eden yöntemler değildir. Bunun için hemen sonuç beklemek son derece yanlış olacaktır. Aksine uzun süreli kullandığınızda tıbbi destek almanıza gerek bile kalmadan sonuç almaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı yolları denemeniz de fayda sağlar.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı