Connect with us

Teknoloji

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Akıllı telefonlar günümüzde hayatımızın neredeyse her alanına girmiş durumda. Akıllı telefonlarımızla birçok işimizi görebiliyor ve keyifli vakitler geçiriyoruz. Telefonlarda aynı zamanda müzik dinleyerek keyifli vakit geçirebilmemiz için birçok uygulama mevcuttur. Müzik günümüzde hayatımızın her alanında yer almaktadır. Bazılarımız iş yaparken veya bir şeye motive olmaya çalışırken müzik dinlemeyi tercih ediyor. Telefonlarımızla müzik dinleyebileceğiniz uygulamalar mevcut ancak her zaman istediğimiz müzikleri dinleyemeyebiliriz. Çünkü müzik dinleyebilmemiz için internet bağlantısı gerekiyor. Özellikle belirli platformlara internet olmadan girilemiyor. Bu gibi durumlarda akıllı telefon kullanıcıları İnternetsiz müzik dinlemenin yollarını arıyor. İşte bu yollardan bazıları aşağıda. Peki, Android İnternetsiz Müzik Dinleme nasıl yapılır?

Tubidy İle Müzik İndirip Dinleme

Akıllı telefonlarımızdan internetsiz müzik dinleyebilmek için birkaç yol bulunuyor. Bunlardan biri de internetimiz olduğu zaman istediğimiz müzikleri indirip, dilediğimiz zaman dinlemektir. Bunun içinde Tubidy uygulamasını kullanabiliriz. Yapmamız gereken internet bağlantımız olduğu zaman tubidy uygulamasına girip dilediğimiz müziği veya videoya indirmektir.

Tubidy’den Müzik Nasıl İndirilir?

Tarayicinizdan Tubidy’e girin. Daha sonra arama kurucu buna dilediğiniz müziği yazın. Üzerine tıklayın. Daha sonra açılan yeni sayfada “mp3 audio” seçeneğine tıklayın. Açılan sekmede internet seçeneğini tıklayın. İndirmenin tamamlanmasını bekleyin. İndirdiğiniz müzik telefonunuzun müziklerine otomatik olara eklenecektir. Bu şekilde internetiniz olmadan da müzik dinleyebilirsiniz.

Youtube’da İnternetsiz Müzik Dinleme

Youtube’da internetsiz müzik dinleyebilmek için dinlemek isteyebileceğiniz şarkıları önceden kaydetmiş olmanız gerekiyor. Çünkü Youtube uygulamasına yeni bir özellik eklenmiş durumda. Sizin yapmanız gereken internetiniz olduğu zaman Youtube girip “çevrim dışıyken dinleme” listesine istediğiniz müzikleri yüklemektir. Bu şekilde internetiniz olmadan da müzik dinleyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı