Connect with us

Teknoloji

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat komik bir canavardır. Bazı özellikleri son derece bağımlılık yapar. Anlık, geçici ve eğlenceli durum güncellemelerini arkadaşlarınıza göndermek, Snapchat’in özelliği olmaktadır. Bu gerçekten büyüleyici olabilir, ama en özel Snapchatters bile bazen takılmaktan ve sohbet etmekten size vazgeçme kararı aldırabilir. Uygulamanın size getirebileceği güvenlik ve gizlilik açıkları ile başa çıkmalısınız. Böylece snapchat hesabı nasıl silinir? Sorunun yanıtı sizlere verilmektedir.

Geçmişi Olmayan Sohbet

Snapchat’ın geçici doğası, anlık mesajlaşma uygulamalarının kalabalığındaki yerini öne çıkarmaktadır. Snapchat dünyasında mesajlar veya anlık görüntüler, filtreler, başlıklar ve çıkartmalar ile geliştirilmiş fotoğraf ve videolardır. Bu uygulama aynı zamanda geleneksel mesajları da destekler. Snapchat’i bu kadar popüler yapan özelliklerden biri kaybolan mesajlar, yanlış bir mahremiyet duygusundan başka bir şey sağlamayabilir. Göründüğü gibi, çevrim içi mahremiyetiniz hakkında endişeleriniz varsa, anlık görüntü almaya devam etmeden önce iki kez düşünmelisiniz.

Snapchat Silme Başlangıcı

Snapchat hesabınızı, uygulamanın Android veya iOS sürümünden silemezsiniz. Bunun yerine, bir tarayıcıyı etkinleştirmeniz ve Snapchat sitesine gitmeniz gerekir. Başlamak için aşağıdaki talimatları izlemelisiniz. Account.snapchat.com adresine gitmelisiniz ve hesaplar bölümünden, Snapchat. com. Snapchat kimlik bilgilerinizi girin ve Giriş yap’ı tıklayın. Bir menü görünecektir. Hesabımı sil ‘i tıklayın. Snapchat kimlik bilgilerini ikinci kez girin ve Devam Et’i tıklayınız. Devam düğmesini tıkladıktan sonra Snapchat hesabınızı devre dışı bırakacaktır. Bu hiçbir arkadaşınızın uygulama hakkında sizi göremeyeceği veya sizinle iletişim kuramayacağı anlamına gelir. Hesabınızı tamamen silmek için 30 gün beklemelisiniz. 30 günlük sürenin sonunda, hesabınız sizin adınıza bir şey yapmadan silinecektir.

Okumaya devam et
Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı