Connect with us

Sinema

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Kimdir?

ATV kanalında yayınlanan ve soluksuz izlenen Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i kimdir? Sert, hırçın, mert, azimli ve deli fişek gibi yaşayan Tahir karakteri yeri geldiğinde romantik bir aşk adamıdır. Her bölümde seyircisini daha da heyecanlandıran başarılı yapımın yakışıklı karakteri Tahir Kaleli’ye hayat veren oyuncu Ulaş Tuna Astepe kimdir? Nerelidir?

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe 1 Ocak 1988 İzmit doğumludur. Lise eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayan başarılı oyuncu yükseköğrenimini Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. 30 yaşında olan oyuncunun boyu 189 cm, kilosu ise 80 kg’dır.

2008 senesinde çekilen Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaparak başlayan kariyeri televizyon ve tiyatro projeleriyle daha da ilerledi. Tiyatroda “Bayrak” ve “Cam Yapraklar” gösterilerindeki performansı ile seyircilerden tam not aldı.

Televizyonculuk Hayatı

2012 senesinde yayımlanan “Karadayı” adlı dizi film ile televizyon sektörüne giren başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe, dizide Orhan Kara karakterine can vermiştir. Daha sonra Show TV ekranlarında yayınlanan “Rüya” adlı dizide rol aldı.

Birçok dizi, kısa film ve sinema filminde rol alan Ulaş Tuna Astepe, başarılı oyunculuğu ile dizilerin aranan yüzü oldu. Yakışıklı oyuncu, sergilediği oyunculukla başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Son olarak “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Tahir karakterini canlandıran oyuncu, sergilediği performans ve başarı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı