Connect with us
Kalp Atışı’nın Bahar’ı Ege Kökenli kimdir?

Sinema

Kalp Atışı’nın Bahar’ı Ege Kökenli kimdir?

Ege Kökenli kimdir?

Kalp Atışı’nın Bahar’ı Ege Kökenli kimdir?

Kalp Atışı BaharKalp Atışı dizisinde ki Bahar karakterini canlandıran ve oynayan Kalp Atışı Bahar’ı sizler için araştırdık. Genç yaşta oyunculuk kariyerine başlayan Ege Kökenli Kalp Atışı dizisindeki oyunculuğu ile de adından oldukça söz ettiriyor. Peki Ege Kökenli kimdir, kaç yaşında, nereli sizler için derledik?

 EGE KÖKENLİ KİMDİR?

Ege Kökenli, 20 Mart 1993 Kırklareli’de doğdu. 1.68 boyunda olan Ege Kökenli, yeşil gözlü, balık burcu. 4 yaşında ana sınıfında tiyatro ile tanışan oyuncu, çocukluk yıllarını Kırklareli’de basketbol, bale, atletizm ve halkoyunları ile geçirdi. Lise için İstanbul’a geldi, lise eğitimini Fransızca gören Ege Kökenli; 5 sene boyunca Fransızca tiyatro ekibinde aktif olarak çalıştı. Üniversite de uluslararası ilişkiler bölümünü kazandı ancak 2 sene okuduktan sonra içinden gelen sesİ dinleyerek yeniden konservatuvar sınavlarına girdi.

Kalp Atışı Bahar

Şuan Haliç Üniversitesi’nde konservatuar eğitimi almaya devam ediyor. Dizi hayatına 8 yaşında Çetin Tekindor’un küçük kızı rolü ile başlayan Ege Kökenli, oyunculuk kariyerine o günden beri de severek devam ediyor. Öğretmen Kemal, Yahşi Cazibe, Çalıkuşu, Güneşin Kızları ve Asla Vazgeçmem bugüne kadar yer aldığı yapımlar. Hayvanları çok seven Ege, 2 kedi sahibi ve mahallenin kedilerini de asla yalnız bırakmıyor. Yazmayı, okumayı, ama en çok da dinlemeyi seviyor. Dünyayı gezmek, yeni insanlar ve coğrafyalar keşfetmek en büyük hayali.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı