Connect with us

Sosyal Medya

Instagram Gönderilerinize Göre Favori Renginizi Bulma

Instagram Gönderilerinize Göre Favori Renginizi Bulma

Popüler sosyal ağ uygulaması instagram resim ve video paylaşma gibi özellikler sunmaktadır. Bunun yanında başka birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan biri de ınstagram gönderilerinize göre favori renginizi bulma özelliğidir. Gönderileriniz analiz edilerek bir istatistik tutulmaktadır ve buradan bir çıkarım yapılarak favori renginiz bulunmaktadır.

Favori Rengi Nasıl Bulunur?

Muhtemelen son haftalarda arkadaşlarınızın veya sizin Instagram gönderileriyle bir ton yazı gördünüz. Bu size yılın en popüler yazılarının ne olduğunu gösterir, peki sizin en popüler renginiz hangisidir?

Bu özellik Instagram özet akışınızı analiz eden ve en sevdiğiniz renkleri ortaya çıkaran üçüncü taraf bir web uygulamasıdır.

Kullanmak için Instagram hesabınızı kullanarak uygulamada oturum açmanız gerekir. Yalnızca genel hesaplar için çalışır ve yalnızca oturum açtığınız ilişkili Instagram hesabını analiz eder.

Favori Rengi Anlamlandırma

Her şeyi birbirine bağladığınızda bu uygulama yıl boyunca Instagram’da yayınladığınız tüm renklerin bir kabarcık grafiğini oluşturacaktır.

Grafikteki her daire, gönderdiğiniz görüntülerden uygulamanın 10 önemli renginden birini temsil eder. Her dairenin boyutu, paylaşım renginin ne kadar önemli olduğunu ve fotoğrafın takipçileriniz tarafından ne kadar sevildiğini gösterir.

Eğer hala favori renginizin hangisi olduğunu bilmiyorsanız kendi renginizi yaratmak için bu üçüncü taraf uygulamasını kullanarak öğrenebilirsiniz. Bu uygulama kişiye özel olduğu için sadece kendi hesaplarınızda uygulamanız gerekmektedir. Gönderileriniz ne kadar fazla ise daha doğru bir analiz ışığında favori renginizin ortaya çıkması kolaylaşacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı