Connect with us

Teknoloji

Instagram Geçmiş Beğenilen Gönderiler Nereden Görülür?

Instagram Geçmiş Beğenilen Gönderiler Nereden Görülür?

İnstagram yoğun talep gören bir sosyal medya uygulaması olması ile birlikte, içerik olarak da oldukça zengin bir arşive sahip. Milyonlarca resim ve de videoya ulaşabileceğiniz İnstagram’ da daha önce beğendiğiniz fotoğraf ya da görsele kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Instagram geçmiş beğenilen gönderiler nereden görülür? İnstagram kullanıcılarına sağlanan yeni bir güncelleme sayesinde, geçmişte yapmış olduğunuz beğenileri artık görebiliyor, hatta dilerseniz de o beğenileri geri alabiliyorsunuz. Tıpkı kendi resim arşiviniz gibi beğenmiş olduğunuz fotoğraf veya diğer içeriklere kolayca ulaşma imkanınız olduğunuz gibi İnstagram’ ın sizlere sunduğu bu güncelleme sayesinde de geçmişe dönük inceleme yapabiliyorsunuz. İşte instagram’ da beğendiğiniz gönderileri tekrara görmenin en kolay yolu…

İnstagram’da Geçmişe Dönük Ayarlar

İnstagram hesabınızdan yapmış olduğunuz bazı gönderileri hatırlamak amacı ile geçmişe dönük beğeni araştırmanızı kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlayan en önemli nokta ayarlardır. Kullanıcı hesabınızda bulunan profilin sol üst köşesinde bulunan yerde bir takım özellikler sıralı şekilde karşınıza çıkıyor. Bu bölümde karşınıza çıkan konu başlıklarından bazıları hareketler, ad etiketi, kaydedilenler, yakın arkadaşlar, kişileri keşfet gibi başlıklardan oluşuyor. Bu açılımın altında yer alan ayarlar kısmı; asıl geçmiş gönderileri görebileceğiniz adres.

Geçmiş Görsellere Ayarlardan

Panelinizde bulunan ayarlar sekmesine geldiğiniz andan itibaren karşınıza farklı başlıklar çıkıyor. Bu başlıklardan; beğendiğin gönderiler adlı sekmeye geldiğiniz an, en yakın tarihten, en uzak tarihe doğru tüm beğendiklerinizi görebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı