Connect with us

Son Bilgi

Google Flights ile En Ucuz Uçak Bileti

Google Uçuş Arama ile en uygun uçak bileti rezervasyonu

Uçak bileti rezervasyonu için Google Uçuş Arama’yı kullanarak, seyahat zamanlarınız ve varış noktalarınız için en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Tarihler
Hangi seyahat tarihlerinde en uygun fiyatların sunulduğunu öğrenin.
 Havaalanları
Alternatif havaalanları için ücretleri görüntüleyin.
 İpuçları
Kabin sınıfı yükseltme seçenekleri, seyahat rehberleri ve daha fazlası için önerileri inceleyin.
 Fiyat grafiği
Seyahat tarihleriniz esnekse aya veya haftaya göre fiyat trendlerini keşfedin.

En çok kullanılan ve tercih edilen arama motoru Google yeni bir hizmete daha imzasını attı. Google’da uçuş arama hizmetini devreye koyarak insanların kolay uçuş arama ve uçak bileti almalarına yardımcı olmak için  Google Flights hizmetini başlattı.

Son zamanlarda insanların,  uçuş arama ve ucuz uçak bileti almak için başvurduğu yer kuşkusuz ki internet ortamıdır. Tabi bunun içinde ilk başvurdukları yer kuşkusuz ki arama motorlarıdır. Buralarda arama yapıldığında birçok uçak seferleri ve ucuz uçak bileti arama hizmetini veren birçok websitesi karşımıza çıkmaktadır.

Google’da arama trendlerinin yükseldiğini farketmiş ki bu ucuz uçak bileti hizmetini başlatmış. Google Flights hizmetini incelediğimizde oldukça kullanışlı bi hizmet.  Basit bir arayüzü var. Uçuş tarihini seçip arama yaptığımızda o güne ait tüm uçuşlar fiyatlarıyla birlikte listeleniyor. Sonra bize uygun bir uçuşu seçtiğimizde o uçu ait firmanın web sitesine yönlendiriliyor. Sanki o firmanın web sitesinden arama yapıp seçmişiz gibi işlemimize buradan devam ediyoruz.

Sonuç olarak güzel bir çalışma olmuş. İnternette çeşit çeşit sitelere bakmaktansa Google Flights hizmeti ile aradığımız en uygun ve ucuz uçak biletine anında ulaşabiliyoruz.

Bu hizmete www.google.com.tr/flights adresinden ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı