Connect with us

Alışveriş

Bayanlar Sevgililer Gününde Sevgilinizi Kıyafetinizle Şaşırtın

Bayanlar Sevgililer Gününde Sevgilinizi Kıyafetinizle Şaşırtın

Bayanlar Sevgililer Gününde Sevgilinizi Kıyafetinizle Şaşırtın

Sevgililer günü geliyor. Dolayısıyla da yeni sezonda sevgililer günü kıyafetleri denildiğinde öne çıkan renk yine kırmızı oluyor. Bunun sebebiyse kırmızının, aşkı, sevgiyi ve tutkuyu en güzel şekilde yansıtıyor olması. Bu yüzden de sevgililer gününde kırmızı tek parça ya da iki parça elbise giymek karşı cinsi etkilemek adına en iyi yollardan birisi olarak gösteriliyor. Ama sadece kırmızı bir kıyafet seçmekle de iş bitmiyor.

Örneğin sevgililer günü gibi özel bir günde kişilerin partneriyle gideceği mekanın konseptinin belirlenmesi de seçeceği kılık kıyafetinde önemli bir rol oynuyor. Söz gelimi sevimli bir restoran seçileceğinde ya da romantik bir akşam yemeği yenileceğinde modacılar küçük kırmızı gece elbiselerini öneri olarak sunuluyor. Üzerine yine elbisenin takımı olan aynı renk ve dokudan tasarlanmış olan bir ceket de bu tarz kombinlere eklenebiliyor.

Ama söz konusu olan yer lüks bir otelde yenilecek olan akşam yemeğiyse işler değişiyor. Bu durumda daha iddialı olan dudak yakalı ve volanlardan oluşan mini etekli elbise modelleri de tercih konusu olabiliyor. Daha elegan ve yüksek görsele sahip kıyafet önerileri olaraksa kaliteli dokulu kırmızı tuvalet modelleri öneriliyor.

Sevgililer Gününde Kırmızı Giymekten Sıkılanlara Farklı Öneriler

Yine siyah renk tonları da sevgililer gününde ne giymeliyim diye soranlara farklı bir alternatif olarak sunulabiliyor. Zira siyah tonlarının kadınları seksi ve elit gösteren asil renklerden olduğu her yeni gelen sezonda vurgulanmakta. Örneğin sade ve şık dantel detaylara sahip siyah bir gece elbisesi bayanlara şık görünmeleri konusunda bu sezon imkan sağlıyor. Bu tip bir elbiseyi en güzel şekilde tamamlayan saç ve takı önerisiyse balerin topuzları ve damla formlu inci küpeler olarak gösteriliyor.

Gümüş Detaylı Kıyafetlere Yönelebilirsiniz Sevgililer günü şıklığına biraz daha ışıltı ve parıltı katmak isterseniz, gümüş renginde kıyafetlerde mağazalarda sizleri karşılıyor. Örneğin baştan aşağıya gümüş simli ya da gümüş payetli mini elbiseler kadınları pırlanta parlaklığında göstererek göz kamaştırıcı bir ifadeye bürüyor. Bu öneriler doğrultusunda hareket eden kadınlarsa sevgililer gününde partnerlerini kıyafetleriyle şaşırtmayı başarabiliyor.

Sevgililer gününde hediye seçmek

Sevgilinize hediye almak, neresinden bakarsanız bakın hediye seçmek ve o hediye alınana kadarki en büyük stres kaynağıdır. 14 Şubat sevgililer gününün yaklaşmasıyla beraber mağazalar üzerine düşeni yapıyor ve gözümüze gözümüze sokuyorlar kampanyaları, indirimleri! Lakin yinede hediye seçmek oldukça zor oluyor. Ya bütçe kısıtlı oluyor veya beğenir mi beğenmez mi polemiği bir tarafa marka takıntısıda oluşuyor haliyle.

Bu konuda kadınlar oldukça şanslı. Erkekler hediyenin pahalılığıyla pek ilgilenmezler. Onlar için farkındalık önemlidir. Sizlerde bunu dikkate alarak erkeklerin asla hayır diyemeyeceği aksesuar olarak saat almayı tercih edebilirsiniz. Pek pahalıya ve çok da ucuza kaçmadığınızda bu hediye oldukça sevgilinizi mutlu edecektir. üstelik sevgiliniz saat kullanmıyor olsa bile kesinlikle memnun kalacaklardır. Hatta aynı tasarıma sahip sevgili saatinide tercih edebilirsiniz. İkili olarak birçok yerde bulunmaktadır. Bu konuda aşağıda saat modellerini inceleyebilirsiniz. Şimdiler bir ömür boyu mutluluklar.

Okumaya devam et
Advertisement
ilgi çeken başlıklar…
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Yukarı